Codi Energic

praktický eko pomocník pro každodenní úklid

Úklid patří mezi činnosti, jimiž se zabýváme denně, je to běžná součást našich životů.
CODI Energic je velmi praktický pomocník v každé domácnosti je určený pro každodenní úklid. Svým složením je vhodný pro úklid různých druhů špíny a nečistot, povrchů, ale pomůže i nechtěnými skvrnami a nečistotou na prádle.

Jednoduchá aplikace a dokonalý účinek!

codi energic odmašťovačZamířit, zacílit a nastříkat!

Určitě jste se již setkali se situací, kdy jste potřebovali odstranit nějakou mastnou skvrnu z oblečení či jiného povrchu.
Doporučujeme Vám vyzkoušet jedinečný  Codi Energic  - výrobek, který si určitě oblíbíte pro své široké uplatnění. Jednoduchá aplikace a dokonalý účinek!

 

 

Co o CODI říkají spotřebitelé?
  • ,,Codi Energic znám cca 15 let a za tu dobu jsem se nesetkala s jedinou nespokojeností!...no - vlastně s jednou ano...zákaznice si koupila prostředek od své kamarádky, ale pravděpodobně byl prostředek hodně naředěný...takže prý to nefunguje...,,
  • Že Codi již využívají pro svou práci i ,,profíci,, -  si můžete přečíst zde:  JAK ODSTRANIT VOSK Z OBLEČENÍ

DALŠÍ zaznamenané názory zákazníků ....

  • ...Kdysi jsem CODI kupovala, ani jsem nevěděla, že tento výrobek se ještě vyrábí. Kupovaly jsme to v práci přes jednu dealerku. Musím říct, že to byl opravdu dobrý výrobek na všechnu mastnotu, špínu a fleky. Byla jsem s ním spokojená.
  • ...Zkus si sehnat, perfektní odmašťovač CODI - je to zázrak mezi současně prodávanými výrobky. Je všestranně upotřebitelný a ekologický.
  • ...Ted pouzivam "CODI ENERGIC" ... je to odmastovac na vsechno ... obleceni dlazdicky auta proste "Horstuv TV produkt" ale facha taky bajecne
  • ...osobní zkušenost - rekonstrukce kuchyně....témeř každá tím prošla.....barvy po malování.....CODI ENERGIC pomohl. generální úklid kuchyně..... hrůza...sporák po stranách.....zaschlá mastnota....nechala jsem chvíli působit,( asi 15 minut) a bez většího úsilí, prostě umyla houbou- a bez nepříjemného zápachu, voní po citronu- joj a mikrovlnka nikdy nebyla tak čistá......
  • ...Na zaschnutú krv aj na škvrny od čierneho tušu na odeve sa odporúča používať ODSTRAŃOVAČ ŠKVRN. Na zaschnuté škvrny treba nastriekať prípravok a chvíľu nechať pôsobiť. Potom normálnym spôsobom vyprať (prípadne môžete pridať do prania aj Antibakteriálny čistič Codi Cleaner –lebo bielu bielizeň vybieli a farebnej bielizni osvieži farby. Detské plienky alebo pracovné odevy súčasne dezinfikuje.
  • ...Tak musim napsat zpravu, kterou jsem slibila.Ty manzelovy kalhoty, ktere mel silene zadelane od oleje a ktere nesly nicim vyprat jsem konecne odstranila az s CODI!!! Uz ted me mrzi, ze jsem to nenafotila, aby jsi si mohla fotky pouzit pro dalsi presvedceni svym odberatelum. Neverila jsem tomu...
  • ...ahojky,  na fleky je super - CODY
  • .....Ahoj, a není to náhodou spray CODI?Ten totiž odstraní 99% skvrn! Stojí kolem 200,- ale vydržel dlouho a je spolehlivý.Až na to že nemám kontakt na nikoho od koho bych mohla koupit nový...:0( Vanish je slabý odvárek. …)

Vaše Diskusní téma: Zkušenost s CODI - >>> najdete zde <<<

TEST

Podívejte se, co ZVLÁDNE Codi Energic z nabídky ekologických čistících prostředků Codina...

 

Anketa

Znáte Codi Energic?

Celkový počet hlasů: 782

S výrobky C-O-D-I-N-A

zvládnete jakýkoliv úklid .... !

EKOLOGICKÉ ČISTIČE CODI

Je Vám více jak 30 let a chcete pro svou pleť kvalitní péči?

REGENERACE A OMLAZENÍ PLETI

Inspirace pro do každé domácnosti pro skvělý úklid


Zásobníček

týdenních příprav

do MŠ

Kontakt

Codi Energic
https://www.fcc-club.cz/

SEO

codi energic © 2013 Všechna práva vyhrazena.